Vysoká kvalita

Skupina LAG METAL INTERNATIONAL vznikla ze zkušeností rodiny Gasparini v oblasti výroby strojů a automatizace pro zpracování plechů.

Zákazníkovi nabízíme ohraňovací lisy, robotické skládací buňky, tabulové nůžky, vysekávací stroje s nakládáním a s vykládáním, lisovací stroje, integrované automatizované řešení Industry 4.0 s nejvyšší kvality a nejlepší ceny na trhu.

Jsme výrobce Itálie / Čína, specializující se na výrobu špičkových ohraňovacích lisů, tabulových nožnic, robotických buněk na ohýbání a také tandemových ohraňovacích. Jsme schopni provádět ohýbání a řezání plechu rychlým, přesným a spolehlivým procesem. Investujeme velké množství energie do vývoje nových technologií a do tvorby inovativních produktů. Naším cílem je poskytnout nejvhodnější řešení pro nejnáročnější zákazníky. Nabízíme naše znalosti pro vedení zákazníka v procesu nákupu s cílem zajistit produkt, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Gasparini technologie

Jednou ze silných stránek společnosti je neustálý výzkum směřující k inovacím produktů, který může zlepšit pracovní výkon zákazníka, což umožňuje snížit výrobní náklady, šrot a následně zvýšit produktivitu. Inovace jsou povahy společnosti a osob, které k ní patří.

Nadšený a kvalifikovaný personál vede Lagmachinery k tomu, aby se společnost stala pýchou pro všechny, kteří se připojují k výrobnímu procesu. Pozornost věnovaná kvalitě a dodržování předpisů je zaručena pro každý krok výroby a vytváří tak dodatečnou hodnotu pro konečný produkt společnosti.